Zobacz kostiumy Wonder Woman!

Po interesującym debiucie Wonder Woman w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, świat czeka na dalsze perypetie bohaterki. Niespełna rok dzieli nas od premiery solowego filmu o Wonder Woman, w którą wciela się Gal Gadot.

Ostatnio Collider odwiedził Licensing Expo 2016 w Las Vegas, gdzie można było zobaczyć kostiumy i rekwizyty z filmu. Pojawiły się również kostiumy matki Diany Prince, królowej imieniem Hippolyta, w którą wciela się Connie Nielsen oraz odgrywanego przez Chrisa Pine’a Steve’a Trevora. Na wydarzeniu odwiedzający mieli także możliwość obejrzenia kilku amazońskich tarcz oraz mieczy i strzał. Główne zdjęcia do filmu zostały już zakończone, a twórcy przeszli do etapu postprodukcji.

Poniżej znajdziecie to, co zobaczyć mogli odwiedzający:

Wonder Woman 01

Wonder Woman 02

Wonder Woman 03

Wonder Woman 04

Wonder Woman 11

Wonder Woman 13

Wonder Woman 05

Wonder Woman 08

Wonder Woman 10

Wonder Woman 12

Zobacz również: Justice League – wiemy, jak wygląda logo i nowy Batmobil!

W filmie, u boku Gal Gadot pojawią się również: Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen, Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Elena Anaya i Lucy Davis. Reżyserką produkcji jest Patty Jenkins. Premiera Wonder Woman nastąpi 2 czerwca 2017 roku. Potem bohaterka ta wystąpi w filmie Justice League, który zadebiutuje w kinach 17 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?