Kolejni aktorzy w obsadzie Spider-Man: Homecoming!

Zdjęcia do filmu Spider-Man: Homecoming w reżyserii Jona Wattsa rozpoczęły się kilka dni temu. Wtedy też w sieci pojawiły się zdjęcia z planu, które znaleźć możecie TUTAJ. Teraz natomiast pojawiła się wiadomość, że do obsady dołączyła gwiazda serialu Orange Is The New Black Selenis Leyva. Aktorkę widziano na planie w Atlancie podczas kręcenia sceny do filmu. Zdjęcie znajdziecie poniżej:

Spider Man Homecoming Selenis Leyva image

Według Marvelous Realm, zagra ona nauczycielkę fizyki Petera Parkera, więc prawdopodobnie jej rola w filmie nie będzie zbyt znacząca. Nie jest to jednak jedyna gorąca wiadomość dotycząca dowego Spider-Mana. Do obsady dołączył również 15-letni Abraham Attah, którego już wkrótce będzie można oglądać w filmie Beasts of No Nation w reżyserii Cary’ego Fukunagi. Attah gra tam młodego żołnierza imieniem Agu. Jak na razie nie wiadomo jednak nic na temat roli, jaką przyjdzie mu zagrać w Spider-Manie.

Ciekawi kto jeszcze niedawno dołączył do obsady? Więcej znajdziecie klikając TUTAJ.

f oscars a 20160301

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming pokaże coś zupełnie nowego!

Scenariusz produkcji napisany jest przez twórców W nowym zwierciadle: Wakacje i Szefów wrogów – Johna Francisa Daleya i Jonathana M. Goldsteina.

W filmie pojawią się: Tom Holland (Spider-Man/Peter Parker), Marisa Tomei (Ciocia May), Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man), Michael Keaton (The Vulture), Zendaya, Donald Glover, Martin Starr, Laura Harrier, Kenneth Choi, Michael Barbieri, Logan Marshall-Green oraz and Tony Revolori.

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje na wielkich ekranach 7 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?