Kong: Skull Island z największym King Kongiem w historii!

Widzowie mieli okazję oglądać King Konga już wcześniej. Jednym z najlepiej znanych filmów o gigantycznej małpie jest ten pochodzący z 2005 roku w reżyserii Petera Jacksona. Teraz jednak wielkimi krokami zbliża się premiera wersji Jordana Vogta-Robertsa. Co więcej, ten King Kong ma być większy niż wszystkie dotychczasowe.

Wytwórnia Warner Bros. przygotowała prezentację na CineEurope, podczas której zaprezentowała swoje przyszłe, bardziej bądź mniej wyczekiwane, produkcje. Obiektem zainteresowania były filmy, takie jak: Tarzan: Legenda, Legion samobójców, Wonder Woman i właśnie Kong.

Reżyser wyjawił co nieco na temat swojej najnowszej produkcji.

To będzie największy Kong w historii. To nie mierząca 10 [ponad 300 centymetrów] czy 30 stóp [ponad 900 centymetrów], lecz 100 stóp [ponad 3000 centymetrów] małpa.

Pojawił się także opis fabuły:

Historia opowiada o mężczyźnie (Tom Hiddleston), który odbywa podróż na mityczną wyspę po tym, jak jego brat zdany jest na własne siły próbując odszukać tajemniczne serum Titan, które ma być podobno lekarstwem na wszelkie choroby. Mężczyzna przewodzi grupie ratunkowej, by uratować brata, lecz musi również skonfrontować się z kreaturami zamieszkującymi wyspę.

skullislandheader 1

Zobacz również: Kong: Skull Island – kto wcieli się w rolę olbrzymiej małpy?

W obsadzie znaleźli się, m.in.: Tom Hiddleston, Brie Larson, Samuel L. Jackson, Corey Hawkins, John Goodman, John C. Reilly, Toby Kebbel i Jason Mitchell.

Kong: Skull Island zadebiutuje na wielkich ekranach 10 marca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?