Kristofer Hivju odrzucił rolę w Justice League!

O tym, że gwiazda Gry o tron dołączyła do obsady Justice League donosiliśmy 2 dni temu. Możecie przeczytać o tym TUTAJ. Teraz wytwórnia Warner Bros., zaprzeczyła jednak, jakoby Kristofer Hivju faktycznie miał pojawić się w produkcji. Hivju rzekomo odrzucił rolę, ponieważ nie była dla filmu zbyt znacząca.

Opis filmu: Bruce Wayne z przywróconą wiarą w ludzkość, zainspirowany altruistycznym zachowaniem Supermana, rekrutuje nowopoznanego sojusznika, Dianę Prince, do walki z jeszcze groźniejszym przeciwnikiem. Razem Batman i Wonder Woman pracują nad tym, by poszerzyć skład zespołu w celu zmierzenia się z nowym zagrożeniem. Pomimo zebrania niesamowitego składu – Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga, Flasha – może być już za późno, by ocalić planetę od inwazji o katastrofalnych skutkach.

Na ekranie pojawią się Ben Affleck, Henry Cavill i Gal Gadot kolejno w rolach Batmana, Supermana i Wonder Woman. Dołączą do nich: Jason Mamoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg i Ezra Miller jako Flash. Amber Heard ma zagrać Królową Merę, J. K. Simmons Komisarza Gordona, a Jeremy Irons Alfreda Pennywortha. Obok nich wystąpi także Willem Dafoe. Reżyserem obrazu jest Zack Snyder.

Justice League Movie 2017

Zobacz również: Zobacz kostiumy Wonder Woman!

Premiera Justice League nastąpi 16 listopada 2017 roku.

Fani mogą jedynie trzymać kciuki i mieć nadzieję, że Hivju jednak zmieni zdanie. A jaka jest Wasza opinia na ten temat? Podzielcie się nią  w komentarzach!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?