Kolejny nabytek w obsadzie Spider-Man: Homecoming?

Informacja ta nie była podana przez żadne oficjalne źródła, jednak wygląda na to, że znany z Riddicka i Pamięci absolutnej Bokeem Woodbine również pojawi się w filmie Spider-Man: Homecoming. Jedna z prezenterek znanych z lokalnej telewizji zamieściła na swoim Twitterze zdjęcie z aktorem, którego podpis jednoznacznie wskazuje na to, że Woodbine faktycznie kręci obecnie najnowszego Spider-Mana.

2016 06 23

Zobacz również: Legion samobójców w nowym teledysku duetu Twenty One Pilots!

Wcześniej pojawiły się informacje, że do obsady dołączył Hannibal Buress, o czym przeczytać możecie TUTAJ. Potem donosiliśmy, że filmie pojawią się także Selenis Leyva i Abraham Attah. Dowód znajdziecie TUTAJ.

Scenariusz produkcji napisany jest przez twórców W nowym zwierciadle: Wakacje i Szefów wrogów – Johna Francisa Daleya i Jonathana M. Goldsteina. Reżyseria przypadła natomiast w udziale Jonowi Wattsowi (Cop Car).

W filmie pojawią się: Tom Holland (Spider-Man/Peter Parker), Marisa Tomei (Ciocia May), Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man), Michael Keaton (The Vulture), Zendaya, Donald Glover, Martin Starr, Laura Harrier, Kenneth Choi, Michael Barbieri, Logan Marshall-Green oraz and Tony Revolori.

Spider-Man: Homecoming zadebiutuje na wielkich ekranach 7 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?