Dolina bogów – Jaime Ray Newman dołączyła do obsady!

Trwają prace nad filmem Dolina Bogów. Do obsady dołączyła ostatnio Jaime Ray Newman. Reżyserem jest Lech Majewski. Zdjęcia rozpoczęły się w maju w Polsce.

Polski reżyser zaprosił do współpracy znane zagraniczne gwiazdy. Wśród nich znaleźli się: Charlotte Rampling (45 lat), Josh Hartnett (Pearl Harbor), John Malkovich (Red) oraz Berenice Marlohe (Skyfall), a także Keir Dullea, Joseph Runningfox i Steven Skyler. Teraz przyłączy się do nich także Jaime Ray Newman. Aktorka zagrała ostatnio w serialach Bates Motel oraz True Fiction.

uid 6afc2a3a93e908f5a33e35a820ae27ed1464797144184 width 633 play 0 pos 0 gs 0 height 355

Film ma być utrzymany w konwencji science fiction. Będzie to współczesna baśń dla dorosłych, inspirowana legendą Indian Navajo o herosie Ullikummim, która jest jednocześnie parafrazą Obywatela Kane’a. Opowie historię najbogatszego człowieka na świecie – Wesa Taurosa (John Malkovich). Mężczyzny obdarzonego niezwykłą wyobraźnią, która pomaga mu zmieniać rzeczywistość. Na drodze ekscentrycznego bogacza stanie pisarz John Ecas (Josh Hartnett). W filmie zostaną też poruszone wątki ludzi usiłujących uniknąć kłopotów jakie wynikły ze zderzenia wizji z rzeczywistością.

Zobacz również: Kochane kłopoty – Michelle Obama wystąpi w serialu. Zobacz wideo!

Zdjęcia powstaną w Polsce, a także w stanie Utah w USA oraz we Włoszech. W filmie zobaczymy Katowice, m.in. Muzeum Śląskie oraz budynek sądu okręgowego. Reżyser nie przypadkowo wybrał to miasto. Sam pochodzi z Katowic i przyznaje, że gdy tylko może, stara się realizować swoje filmy w rodzinnym mieście. Oprócz stolicy Śląska w produkcji pojawią się też park i pałac w Pszczynie, Pałac Dietla w Sosnowcu, Wrocław, Zamek Czocha, Opactwo Cystersów w Lubiążu, a także Zamek Książ.

Budżet filmu ma wynieść 16,5 mln złotych, natomiast jego premiera jest przewidziana na koniec 2016 roku

Źródło: wirtualnemedia.pl / tvp.pl

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?