Pitbull. Nowe porządki – już od 4 lipca na DVD i Blu-ray!

Niedawno na swoim profilu facebookowym reżyser Patryk Vega obwieścił, że zakończono zdjęcia do kolejnej części Pitbulla. Nadchodzący sequel jest na pewno dobrą okazją, by przypomnieć sobie przebojową pierwszą część nowej trylogii. Dystrybutor filmostrada zadbał o to, żeby widzowie mogli zapoznać się z wielkim kinowym hitem w najwyższej jakości u siebie w domu. Już 4 lipca oficjalna premiera filmu na DVD i Blu-ray! W sprzedaży dostępna będzie również edycja limitowana z filmowym soundtrackiem, zawierającym przebojowy utwór Be a Good Dog w kompozycji Łukasza Tragosza. Pitbull. Nowe porządki na DVD i Blu-ray objęty został oczywiście patronatem Movies Room!

pitbull, dvd, blu-ray, patryk vega

Wydanie Blu-ray filmu Pitbull. Nowe porządki zawierać będzie obraz w wysokiej rozdzielczości FullHD oraz dźwięk w formie DTS-HD Master 5.1, co zapewni niesamowite wrażenia audio wizualne w trakcie seansu. Wydanie Blu-ray może zainteresować również osoby nieznające języka polskiego, gdyż na płycie zamieszczono nawet angielskie napisy. Wszystko to dostępne będzie w niskiej cenie poniżej 50 złotych.

Zobacz również: Pitbull. Niebezpieczne kobiety – pierwsze zdjęcia z filmu

Pitbull. Nowe porządki – męski pojedynek w świecie prawdziwych facetów. Opis dystrybutora: „Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran i rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego „Pitbulla” – Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

https://www.youtube.com/watch?v=Zcj4fc9na4M

Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. Pitbull. Nowe porządki to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

pitbull

źródło: filmostrada.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?