Anna Kendrick mogłaby zagrać Squirrel Girl!

Filmy o superbohaterach są ostatnimi czasy w modzie. Nic dziwnego więc, że coraz więcej aktorów ubiega się o role w różnych uniwersach. Chęci takie wykazuje również Anna Kendrick. Podczas promocji swojego ostatniego filmu Randka na weselu, aktorka wyjawiła, kogo mogłaby zagrać, gdyby dane było jej wcielić się w komiksową postać. Najwyraźniej chce zagrać bohaterkę nie do przebicia.

Mój brat wysłał mi komiks ze Squirrel Girl, bo sądzi, że powinnam ją zagrać. Nie wiem co Squirrel Girl robi oprócz tego, że jest pół wiewiórką, ale mogłabym być w połowie wiewiórką!

Postać ta po raz pierwszy pojawiła się u boku Iron Mana. Kendrick nie miałaby jednak nic przeciwko pracy z Robertem Downeyem Jr. Jej pomysł na występ w filmie o superbohaterce został zainspirowany jej kolegą Ryanem Reynoldsem i jego świetnym pokazem w Deadpoolu.

Ryan to jedna z najbardziej autentycznych osób, z jakimi pracowałam. Nie znam nikogo, kto bardziej zasługiwałby na sukces, jakim jest Deadpool. Tyle lat pracował, by dostać tę rolę, bo ta postać była w nim.

Squirrel Girl

Zobacz również: Wolverine 3 – wiemy kto skomponuje muzykę do filmu!

Squirrel Girl naprawdę ma na imię Doreen Green. Jest nastoletnią mutantką, która obezwładniając Doktora Dooma armią wiewiórek, pokonała go. Jednym z łotrów, z którym starcie wygrała był też sam Deadpool!

Co sądzicie o takim pomyśle? Chcielibyście zobaczyć Kendrick w roli pół wiewiórki? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?