Pitbull. Nowe porządki – już na DVD i Blu-ray

Od dzisiaj w sklepach na terenie całego kraju do kupienia jest najnowszy film Patryka Vegi – Pitbull. Nowe porządki. Eleganckie wydanie, za które odpowiada firma Filmostrada, sprawi, że każdy widz będzie mógł we własnym domu rozkoszować się tym kapitalnym filmem kryminalnym w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Cena detaliczna edycji DVD i Blu-ray wynosi odpowiednio 29,99zł i 49,99zł. Pitbull. Nowe porządki na DVD i Blu-ray objęty został oczywiście patronatem Movies Room! Zachęcamy do wspierania dobrego polskiego kina.

Pitbull. Nowe porządki – męski pojedynek w świecie prawdziwych facetów. Opis dystrybutora: „Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran i rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla – Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

Zobacz również: Polska inwazja filmowa w Wielkiej Brytanii!

https://www.youtube.com/watch?v=ryMot9L5-eQ

Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. Pitbull. Nowe porządki to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

pitbull

źródło: filmostrada.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?