Będzie kontynuacja Warcraft: Początek?

Ze wszystkich krajów tylko Chińczycy potrafili docenić film Duncana Jonesa, Warcraft: Początek. Produkcja fantasy zarobiła w tamtejszym box office więcej niż Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy czy jakikolwiek film Marvela. Dlatego to właśnie na chińskim profilu społecznościowym produkcji i w chińskim języku zdecydowano się opublikować wiadomość, że otrzymamy kontynuację losów Orgrima i Lothara. Brzmi ona mniej więcej tak:

Zakończyło się wyświetlanie Warcrafta w kinach, lecz nowy etap się właśnie rozpoczął. To początek, nie koniec. Nie mówimy do widzenia, bo jeszcze się spotkamy.

Zobacz również: Warcraft: Durotan – oficjalny prequel filmu

https://www.youtube.com/watch?v=js9as44vcbg

Nie jest to oczywiście oficjalne potwierdzenie ze strony studia, ale wiele wskazuje na to, że marny wynik finansowy filmu i niskie oceny ze strony krytyków nie sprawiły, że producenci stracili wiarę w Warcrafta. Póki co nic jeszcze nie wiadomo o ewentualnych pracach nad kontynuacją, ale reżyser Duncan Jones informował w wywiadach, że cały projekt od początku był pomyślany jako trylogia, więc zapewne przynajmniej szkielet fabularny sequelu już istnieje. Mimo to na pewno na kolejną część przyjdzie nam jeszcze kilka lat poczekać.

źródło: indiewire.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?