Spider-Man: Homecoming – Michael Keaton o produkcji

Zdjęcia do filmu Spider-Man: Homecoming w reżyserii Jona Wattsa rozpoczęły się już jakiś czas temu. Od Toma Rothmana z Sony Pictures dowiedziano się wczoraj, że na planie pojawił się w końcu Michael Keaton. Podobnie jednak jak reszty obsady, również i jego rola została utrzymana w tajemnicy. Plotki mówią, że mógłby wcielić się w Adriana Toomesa/The Vulture. Nie podano jednak żadnej informacji na temat złoczyńców, którzy pojawią się w filmie.

Choć krótko, Keaton skomentował swój występ w produkcji podczas rozmowy z Haute Living.

Wysokobudżetowy film z obrzydliwą ilością zabawy.

Choć jego słowa nie rzucają raczej zbyt wiele światła na całą produkcję, ani nawet na graną przez niego rolę, to dobrze jest wiedzieć, że chociaż wszyscy dobrze bawią się kręcąc film.

michael keaton hfas

Zobacz również: Spider-Man: Homecoming – Tom Holland w stroju Spider-Mana na nowych zdjęciach i w klipie z planu!

Scenariusz produkcji napisany jest przez twórców W nowym zwierciadle: Wakacje i Szefów wrogów – Johna Francisa Daleya i Jonathana M. Goldsteina.

W filmie pojawią się m.in.: Tom Holland (Spider-Man / Peter Parker), Marisa Tomei (Ciocia May), Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Michael Keaton, Zendaya, Donald Glover, Martin Starr, Laura Harrier, Kenneth Choi, Michael Barbieri, Logan Marshall-Green, Tony Revolori, Abraham Attah, Hannibal Buress, Bokem Woodbine, Selenis Leyva oraz Angourie Rice. Reżyserem produkcji jest Jon Watts.

Spider-Man: Homecoming pojawi się w kinach 6 lipca 2017 roku.

Wszystkich fanów Marvela zapraszamy na MARVEL FAN POLSKA!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?