Tom Hiddleston i Brie Larson na pierwszym zdjęciu z filmu Kong: Skull Island!

W produkcji Kong: Skull Island ujrzymy całą gamę najgorętszych hollywoodzkich nazwisk oraz największą małpę w historii kina. Za pośrednictwem Entertainment Weekly, możemy teraz zobaczyć Toma Hiddlestona i Brie Larson odkrywających nowy ląd na pierwszej fotografii z filmu.

kong 1

Zobacz również: Kong: Skull Island z największym King Kongiem w historii!

Kong: Skull Island najprawdopodobniej będzie częścią panelu wytwórni Warner Bros. podczas tegorocznego San Diego Comic-Con. Nie ujawniono jeszcze, kto z obsady pojawi się na wydarzeniu.

Opis filmu: Historia opowiada o mężczyźnie (Tom Hiddleston), który odbywa podróż na mityczną wyspę po tym, jak jego brat zdany jest na własne siły próbując odszukać tajemniczne serum Titan, które ma być podobno lekarstwem na wszelkie choroby. Mężczyzna przewodzi grupie ratunkowej, by uratować brata, lecz musi również skonfrontować się z kreaturami zamieszkującymi wyspę.

W obsadzie znaleźli się, m.in.: Tom Hiddleston, Brie Larson, Samuel L. Jackson, Corey Hawkins, John Goodman, John C. Reilly, Toby Kebbel i Jason Mitchell. Reżyserem jest Jordan Vogt-Roberts.

Kong: Skull Island zadebiutuje na wielkich ekranach 10 marca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?