Batman: Zabójczy żart – zobaczcie Batgirl w materiale z filmu!

Animowana adaptacja komiksu autorstwa Alana Moore’a i Briana Bollarda była niecierpliwie wyczekiwana od czasu ogłoszenia prac nad projektem. W filmie usłyszymy głosy Marka Hamilla w roli Jokera oraz Kevina Conroya wcielającego się w Batmana. W filmie zobaczymy również Batgirl, której sylwetkę przybliża nam wypuszczony właśnie materiał.

https://youtu.be/uFflHmQHtiY

Zobacz również: Batman: Zabójczy żart nie będzie ostatnim występem Marka Hamilla w roli Jokera?

Historia filmu Batman: Zabójczy żart skupia się na genezie powstania postaci arcywroga Mrocznego Rycerza, czyli Jokera. Zobaczymy ich pierwsze spotkanie w Ace Chemicals, oraz ich kolejne potyczki. Poznamy również sposób w jaki Barbara Gordon stała się jeżdżącą na wózku inwalidzkim Wyrocznią. Reżyserem produkcji jest Sam Liu. Ze względu na dojrzałe treści animacja otrzymała kategorię R.

Batman: Zabójczy żart pojawi się na DVD i Blu-ray 2 sierpnia. W niektórych amerykańskich kinach film dostępny będzie podczas nocnych pokazów jedynie w poniedziałek 25 lipca.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?