The Predator – James Franco pojawi się w filmie Shane’a Blacka?

Prawdopodobnie wiele osób czeka na nadchodzącą premierę robootu Predatora w reżyserii Shane’a Blacka. On sam pojawił się u boku Arnolda Schwarzeneggera w oryginalnej produkcji z 1987 roku. Stał za stworzeniem takich tytułów, jak Kiss Kiss Bang Bang, Iron Man 3 i Nice Guys. Równi goście. Widać więc, że ma swój charakterystyczny styl. Czy jednak sprawdzi się on w jego Predatorze?

Przez dłuższy czas nie było żadnych wieści na temat prac nad filmem. Brano pod uwagę odtwórców ról w filmach o Batmanie, czyli Bena Afflecka, Christiana Bale’a i Toma Hardyego. Nie chodzi o szczególną sympatię względem aktorów pojawiających się w Gotham City, lecz o fakt, iż są oni czołowymi gwiazdami dwudziestopierwszowiecznego kina akcji. Według najnowszej plotki wypuszczonej przez Jeffa Sneidera poprzez Meet The Movie Press, możliwe, że rolę w The Predator otrzyma James Franco. Według podanej informacji, aktor znajduje się wysoko na liście kandydatów.

predator 2018 shane black aliens

Zobacz również: The Predator – zdjęcia rozpoczną się już wkrótce!

Franco najlepiej znany jest z filmu 127 godzin, za występ w którym otrzymał nominację do Oscara. Pojawił się również w Spring Breakers, Genezie planety małp i pierwszej trylogii o przygodach Spider-Mana. Wkrótce pojawi się w komedii Dlaczego on?, która zadebiutuje na wielkich ekranach 20 stycznia 2017 roku.

Choć to jedynie plotka to wiadomo, że w każdej z nich znajdzie się ziarno prawdy. Czy chcielibyście zobaczyć Jamesa Franco w najnowszym Predatorze? Aktor ma w końcu na swoim koncie kilka udanych występów.

The Predator pojawi się w kinach 9 lutego 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?