Czy Chris Hemsworth powróci w Star Trek 4?

Jeszcze nawet nie nastąpiła premiera filmu Star Trek: W nieznane, a już trwają dyskusje nad czwartą częścią odświeżonej serii. Podczas konferencji prasowej promującej film, producent J. J. Abrams został zapytany o kolejny film. Choć nie dostał on jeszcze zielonego światła, Abrams wypowiadał się o nim z wielką nadzieją.

Tak i jest to coś, od czego, miejmy nadzieję, dzielą nas tylko minuty. Odpowiedź to stuprocentowe tak i jest to niesamowicie ekscytujące.

Nic jeszcze nie jest potwierdzone. Żeby studio Paramount chętnie kontynuowało serię, W nieznane musi otrzymać spory odzew ze strony publiczności i krytyków. Pierwsze opinie były jednak raczej pozytywne. Twórcy mogą więc chyba odetchnąć z ulgą. W sieci pojawiła się jednak bardzo interesująca wiadomość. Reporter Scott Mantz poinformował świat na swoim Twitterze, że w czwartej części Chris Pine i Chris Hemsworth wystąpią razem!

2016 07 16

Zobacz również: Star Trek: W nieznane – Scotty odnajduje pokrewną duszę w znającej się na technologi Jaylah! Nowy materiał zza kulis!

Pamiętamy, że w pierwszej części serii mieliśmy okazję go zobaczyć. Zagrał George’a Kirka – odważnego ojca Jamesa T. Kirka, który poświęcił swoje życie ratując żonę, dziecko i kilkaset innych osób. Jego głos pojawił się również w filmie W ciemność. Star Trek.

Bohaterowie Star Treka zajmują się czasem podróżami w czasie, więc nie bylibyśmy nadto zdziwieni, gdyby główny bohater faktycznie spotkał swojego ojca. W końcu w ich wszechświecie wszystko jest możliwe.

Opis filmu: Po zatrzymaniu się na gwiezdnej bazie Earhart – odległej placówce na obrzeżach przestrzeni kosmicznej Federacji, statek USS Enterprise, znajdujący się dokładnie w połowie odbywania jego pięcioletniej misji, zostaje niespodziewanie zniszczony przez potężną i niepowstrzymaną falę nieznanych kosmitów. Rozrzucona po obcej i niebezpiecznej planecie załoga, pozbawiona nadziei na szybką pomoc z zewnątrz, popada w konflikt z nowym, bezwzględnym wrogiem, który niestety kieruje się ogromną nienawiścią do wspomnianej Federacji.

W filmie pojawią się: Chris Pine (Kapitan James T. Kirk), Zachary Quinto (Spock), Karl Urban (Dr. Leonard Bones McCoy), Simon Pegg (Montgomery Scotty Scott), John Cho (Hikaru Sulu), Zoe Saldana (Nyota Uhura), Anton Yelchin (Pavel Chekov), Idris Elba (filmowy złoczyńca) i Sofia Boutella (tajemniczy przybysz z kosmosu). Reżyserem najnowszej części Star Treka jest Justin Lin. Polska premiera filmu odbędzie się 22 lipca 2016 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?