Batman: Zabójczy żart – usłyszymy głos Marka Hamilla na ścieżce dźwiękowej!

Mówi się, że Batman: Zabójczy żart to ekstremalnie mroczna i intensywna animacja. Nic dziwnego więc, że film ten ma kategorię wiekową R. Do jego niecodziennego klimatu pasować musi również ścieżka dźwiękowa, na której będziemy mogli usłyszeć wokalne talenty Marka Hamilla udzielającego głosu Jokerowi. Aktor zaśpiewa piosenkę zatytułowaną I Go Looney, która ma ożywić bardzo znaną część komiksu autorstwa Alana Moore’a i Briana Bollarda.

Historia filmu Batman: Zabójczy żart skupia się na genezie powstania postaci arcywroga Mrocznego Rycerza, czyli Jokera. Zobaczymy ich pierwsze spotkanie w Ace Chemicals, oraz ich kolejne potyczki. Poznamy również sposób w jaki Barbara Gordon stała się jeżdżącą na wózku inwalidzkim Wyrocznią. Reżyserem produkcji jest Sam Liu.

mark hamill getty 011916 1276x850

Zobacz również: Batman: Zabójczy żart – zobaczcie Batgirl w materiale z filmu!

Człowiek-Nietoperz przemówi głosem Kevina Conroya. Batman: Zabójczy żart pojawi się na DVD i Blu-ray 2 sierpnia. W niektórych amerykańskich kinach film dostępny będzie podczas nocnych pokazów jedynie w poniedziałek 25 lipca.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?