Emojimovie – T.J. Miller dołącza do obsady

Z okazji World Emoji Day (Światowego Dnia Emotikon) wytwórnia Sony Pictures Animation udostępniła na Twitterze link do nagrania z przesłuchania TJ Millera na castingu do tworzonego przez nich filmu Emojimovie: Express Yourself. Wspomniane nagranie możecie usłyszeć w filmiku poniżej:

https://youtu.be/KFv5bgIOlg4

Emojimovie: Express Yourself przedstawia Sekretny Świat wewnątrz twojego telefonu. To film, gdzie emotikony ożywają oraz odbywają podróże z aplikacji do aplikacji. Każda z nich to dzika i zabawna przygoda, polegająca na dotarciu do ostatecznego celu – Chmury!

Premiera animacji odbędzie się w sierpniu 2017. Reżyserią zajmie się Anthony Leondis, produkcją Michelle Raimo Kouyate  a scenariuszem Anthony Leondis i Eric Siegel.

Źródło: ComingSoon / ilustracja wprowadzenia

 

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?