Advertisement
Advertisement

Batman Bena Afflecka trafi do Azylu Arkham?!

Na temat solowych przygód Batmana w reżyserii Bena Afflecka na chwilę obecną niewiele wiadomo. W sumie wiemy tylko tyle, że główną gwiazdą, reżyserem i scenarzystą będzie wspomniany Affleck, a przy pisaniu scenariusza wspomoże go Geoff Johns. Jednakże zagraniczne media raz po razie zalewają nas plotkami dotyczącymi filmu. Tym razem serwis batman-on-film.com opublikował informację, która wyraźnie sugeruje miejsce akcji solowych przygód Mrocznego Rycerza. Tym miejscem miałby być rozsławiony Azyl Arkham, dobrze znany fanom komiksów oraz gier wideo! Scenariusz filmu miałby czerpać pewne elementy z gry Batman: Arkham Asylum studia Rocksteady bądź komiksu Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth Granta Morrisona, bądź miałby być ich mieszanką.

Batman 1200x979

Według plotki, Batman miałby zostać zamknięty na terenie Azylu Arkham. Nie wiadomo jednak z jakiego powodu. Wiadomo natomiast, co miałoby go tam czekać – masa złoczyńców, których przez lata osobiście do Azylu sprowadził. Smaczku dodaje fakt, iż o rozwiązaniu z wieloma przeciwnikami w solowym filmie, mówi się już od dawna. Z zakończenia filmu Batman v Superman wiemy też, że do Azylu Arkham trafił Lex Luthor. Od jakiegoś czasu plotkuje się na temat współpracy Luthora z Jokerem. Czy zatem los Jokera w Legionie Samobójców też jest już przesądzony? Tego dowiemy się dopiero na początku sierpnia, kiedy film będzie miał premierę kinową. Niewątpliwie jednak rozwiązanie z zamknięciem Batmana w zakładzie pełnym przeciwników, byłoby nietuzinkowym rozwiązaniem, jakiego dotychczas w filmach o Mrocznym Rycerzu nie uświadczyliśmy.

Źródło: batman-on-film.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?