Sausage Party z kolejnym rozszerzonym spotem!

Animacja w reżyserii Conrada Verona i Grega Tiernana już wkrótce wyląduje na wielkich ekranach. Z tej okazji, światło dzienne ujrzał kolejny, trzeci już oficjalny spot produkcji. Chociaż większą jego część widzieliśmy już wcześniej, to na końcu znajdziemy niepublikowane dotychczas sceny.

https://youtu.be/PWFSOE_gpI4

Zobacz również: Sausage Party- nowy rozszerzony spot produkcji

Bohaterami filmu są uosobione produkty sklepowe, które z przerażeniem odkrywają, co czeka je po tym, jak zostaną zakupione i przyniesione do domu nabywcy. Jeśli nie chcą zostać pokrojone, ugotowane i pożarte, muszą działać w grupie.

W Sausage Party swoich głosów udzielają: Jonah Hill, Kristen Wiig, Michael Cera, Bill Hader, James Franco, Edward Norton, Danny McBride, Salma Hayek, Paul Rudd, Nick Kroll, Craig Robinson, David Krumholtz, a także Seth Rogen.

Sausage Party promowany jest jako pierwsza animacja komputerowa opatrzona kategorią wiekową R. Scenariusz filmu napisany został przez Setha Rogena, Evana Goldberga, Kyle’a Huntera i Ariela Shaffira. Film pojawi się w polskich kinach już 12 sierpnia 2016 roku.

Źródło: ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?