Advertisement
Advertisement

The LEGO Batman Movie – Mamy pierwsze spojrzenie na Jokera i Robina!

Warner Bros. Pictures udostępnił cztery nowe zdjęcia z filmu The LEGO Batman Movie, oferując pierwsze spojrzenie z nadchodzącego obrazu zarówno na Robina, jak i Jokera.

Robin jest bardzo pozytywnym dzieciakiem, który zawsze widzi szklankę w połowie pełną. Tak naprawdę, na koniec dnia, chce się on po prostu przytulić. Wspomniał reżyser Chris McKay i dodał: Joker widzi siebie na tym samym poziomie co Batman, jako równorzędna mu osoba na samym szczycie gry.

Zdjęcia znajdziecie poniżej:

The LEGO Batman Movie

The LEGO Batman Movie

The LEGO Batman Movie

The LEGO Batman Movie

Zobacz również: Batman Bena Afflecka trafi do Azylu Arkham?!

W rolę tytułowego herosa ponownie wcieli się Will Arnett. Aktor miał okazję podłożyć głos za Mrocznego Rycerza w filmie LEGO® PRZYGODA. Poza Willem Arnettem w omawianym obrazie wezmą udział również następujące gwiazdy Hollywood: Michael Cera (Robin), Rosario Dawson (Batgirl), Ralph Fiennes (Alfred Pennyworth), Mariah Carey (burmistrz Gotham) i Zach Galifianakis (Joker).

Po debiucie w globalnym fenomenie pt. LEGO® PRZYGODA Mroczny Rycerz doczekał się w końcu solowego filmu opowiadającego o jego owianych legendą czynach i olbrzymim bohaterstwie. Przygotujcie się zatem na produkcję The LEGO Batman Movie! Jednakże w Gotham zaszły poważne zmiany, w związku z czym tytułowy bohater będzie zmuszony sięgnąć po pomoc swoich sprzymierzeńców, jeśli pragnie ustrzec miasto przed knowaniami Jokera.

The LEGO Batman Movie został wyreżyserowany przez Chrisa McKay’a na podstawie scenariusza autorstwa Setha Grahame’a-Smitha (autor tekstu do obrazu Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D. Warto tutaj dodać, że twórca nakręci również produkcję The Flash dla wytwórni Warner Bros. Pictures). Film wyprodukują Phil Lord, Chris Miller i Dan Lin.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=112&v=X9ZoKKQsxis

The LEGO Batman Movie pojawi się w kinach 10 lutego 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?