Kamienne pięści – nowy zwiastun filmu z Robertem De Niro

Wytwórnia The Weintein Company zaprezentowała nowy zwiastun filmu bokserskiego pt. Kamienne pięści. W rolach głównych grają Edgar Ramirez i Robert De Niro. Trailer znajdziecie poniżej. 

https://www.youtube.com/watch?v=1W1L0WnVnjY

Zobacz również: Bleed for This – gwiazda filmu Whiplash w roli boksera w pierwszym zwiastunie

Film Kamienne pięści opowiada historię życia Roberto Durana (Edgar Ramirez) – boksera z Panamy, wielokrotnego mistrza świata, który zadebiutował na ringu w 1968 roku, mając zaledwie 16 lat. W czerwcu 1980 roku pokonał Sugara Raya Leonarda (Usher Raymond), niepokonanego dotąd mistrza świata WBC w wadze półśredniej. W spotkaniu rewanżowym, które odbyło się zaledwie pięć miesięcy później, Duran po otrzymaniu silnego ciosu od przeciwnika zszokował cały świat wracając do swojego narożnika i wypowiadając słynne słowa „no mas” (dość). Robert De Niro zagra jego trenera.

Oprócz wspomnianych wcześniej aktorów, w filmie zobaczymy również: Jurnee Smollett-Bell (Czysta krew), Ellen Barkin (Ocean’s 13) i Johna Turturro (Casanova po przejściach). Scenariuszem, jak również reżyserią zajął się Jonathan Jakubowicz, który wcześniej nakręcił thriller pt. Porwanie dla okupu

kamienne pięści plakat

Film wejdzie na ekrany polskich kin 9 września 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?