SDCC: Znamy tytuły trzech nadchodzących animowanych pełnometrażówek DC!

Podczas premiery animacji Zabójczy żart na Comic-Conie w San Diego ogłoszono tytuły DC Animated Original Movies, które mają wyjść w najbliższych miesiącach na DVD i Blu-Ray. Możemy się spodziewać aż 3 produkcji!

Pierwszą w kolejności jest Justice League Dark. Film ma być oparty na tajemnicy i grozie, jednocześnie wprowadzać nas w świat demonów i magii (dzięki obecności Johna Constantine’a). Pojawić ma się również znany z komiksów m.in. Alana Moore’a i Scotta Snydera Swamp Thing.

justice league dark

Zobacz również: LEGO Frozen Northern Lights – pierwszy teaser epizodycznej animacji!

Drugi z filmów jest adaptacją klasyki – mianowicie komiksu New Teen Titans: Judas Contract. Do dziś, mimo 34 lat od premiery w 1984, tom ten uznawany jest za jedną z najlepszych historii opowiadających o przygodach Młodych Tytanów. To w niej po raz pierwszy ukazano, jak Dick Grayson stał się Nightwingiem. Warto również przypomnieć, że owy tom najprawdopodobniej znajdzie się w Kolekcji Komiksów DC z Eaglemoss. Istnieje możliwość, że ta animacja będzie kontynuacją wydanego kilka miesięcy temu filmu pt. Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani.

judas contract okładka

Zobacz również: Transformers: Combiner Wars – pełny zwiastun animowanego widowiska!

Ostatnia produkcja nosi tytuł The Joker & Harley Quinn: A Bruce Timm Original. O filmie nie wiemy nic poza zaangażowaniem owej legendy animacji DC (znanej m.in. z Batman: The Animated Series) w jego przygotowanie.

joker i harley

Źródło: ComingSoon / ilustracja wprowadzenia: DCcomics.com

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?