SDCC: King Arthur: Legend of the Sword – pierwszy zwiastun!

Na panelu Waner Bros. na  Comic-Con w San Diego pokazano pierwszy trailer oczekiwanego filmu King Arthur: Legend of the Sword z Charliem Hunnamem, znanym z głównych ról w serialu Synowie Anarchii i blockbusterze Pacific Rim, w tytułowej roli. 

https://www.youtube.com/watch?v=cfPSSD4S60I

Zobacz również: SDCC: King Arthur: Legend of the Sword – Charlie Hunnam z Excaliburem na pierwszym plakacie filmu

Film opowie o młodym Arturze, który zdobywając Excalibura i wiedzę o swoim królewskim pochodzeniu, dołącza do rebelii w celu pokonania tyrana, a zarazem mordercy swoich rodziców.

W omawianym widowisku  występują: Charlie Hunnam (Król Artur), Jude Law (Vortigen), Eric Bana (Uther Pendragon), Dijmon Hounsou (Sir Bedivere), Astrid Berges-Frisbey (Ginewra) i Annabelle Wallis (Maggie). Film wyreżyserował Guy Richie (Przekręt, Kryptonim U.N.C.L.E.) na podstawie scenariusza przygotowanego przez Joby’ego Harolda (Przebudzenie).

Premiera filmu w polskich kinach odbędzie się 24 marca 2017 roku.

Źródło: Fanpage Warner Bros. / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?