Advertisement
Advertisement

Nathalie Emmanuel o możliwości wcielenia się w żeńską wersję Iron Mana

Marvel Comics coraz częściej kombinuje i bawi się swoimi sztandarowymi bohaterami. A to Thor staje się kobietą, Kapitana Amerykę zastępuje Falcon, Hulkiem zostaje Azjata, albo tak jak ostatnio, zbroję Iron Mana przywdziewa młoda studentka. Robert Downey Jr. swoje lata już ma i wiele razy zapowiadał emeryturę od postaci Tony’ego Starka. W takiej sytuacji Marvel Studios musi już rozglądać się za następcą charyzmatycznego bohatera. Nie wiadomo w jakim kierunku pójdzie studio, jednak jeśli zaczerpną pomysłów z nowych komiksów, to być może filmowy Iron Man (a może Woman?) reprezentować będzie płeć piękną.

nathalie emmanuel 649832l

Podczas podcastu Women Who Kick Ass w trakcie San Diego Comic-Con o możliwość wcielenia się w postać Riri Williams (bo tak nazywa się młoda studentka) zapytano znaną z Gry o Tron z roli Missandei aktorkę Nathalie Emmanuel. Sprawdźcie co miała do powiedzenia.

W sumie to całkiem lubię filmy o Iron Manie. Myślę, że znalazło by się miejsce dla kobiety związanej z technologią, nauką i temu podobnym rzeczom. Myślę też, że idea zagrania kogoś, kto ma smykałkę do technologii i jednocześnie potrafi nieźle komuś skopać tyłek, jak Iron Man, jest naprawdę interesująca i mogłaby być fajną zabawą.

Oczywiście na obecną chwilę nie wiadomo jakie są plany Marvel Studios na dalsze losy ich filmowego uniwersum. Być może wprowadzą żeńską postać Iron Mana, a może po prostu odejdą w stronę innych bohaterów, których jak wiadomo mają na pęczki. Jak to mówią – pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: Comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?