Rekiny wojny – Hill i Teller wpadają w tarapaty w nowym zwiastunie filmu!

Warner Bros opublikowało kolejny zwiastun ich najnowszej komedii Rekiny Wojny, którego reżyserem jest Jason Todd (trylogia Kac Vegas), a w głównych rolach zobaczymy Milesa Tellera (Whiplash) oraz Jonaha Hilla (Wilk z Wall Street). Zapraszamy do oglądania:

https://www.youtube.com/watch?v=KWs5qnZnhfo

Zobacz również: The Great Wall – Matt Damon na Wielkim Chińskim Murze w pierwszym zwiastunie filmu!

Opis dystrybutora (kino): Prawdziwa historia dwóch dwudziestoparolatków Davida Packouza i Efraima Diveroliego (Hill i Teller), mieszkających w Miami, którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale z czasem zgarniają mnóstwo pieniędzy, dzięki czemu żyją jak królowie. Duet wpada w tarapaty, kiedy zdobywa kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie. Aby go zrealizować, przyjaciele muszą podjąć współpracę z typami spod „ciemnej gwiazdy”, którzy okazują się być przedstawicielami rządu Stanów Zjednoczonych. 

Obsada filmu: Ana de Armas (Kto tam?), nominowany do Oscara Bradley Cooper (Snajper), Miles Teller (Whiplash ) i Jonah Hill (Wilk z Wall Street).

Scenariusz do produkcji sporządzili Stephen Chin, Todd Phillips i Jason Smilovic w oparciu o artykuł zatytułowany Arms and the Dudes spod pióra Guy’a Lawsona, który został opublikowany na łamach czasopisma Rolling Stone. Producentami obrazu są: Mark Gordon, Todd Phillips i Bradley Cooper. David Siegel i Bryan Zuriff pełnią natomiast funkcję producentów wykonawczych filmu.

Rekiny wojny 2Fot. Materiały prasowe

Rekiny wojny zadebiutują na srebrnych ekranach już 19 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?