Dunkirk – teaser najnowszego filmu Christophera Nolana już w tym tygodniu!

Wszyscy fani twórczości Christophera Nolana powinni być zadowoleni. Już w tym tygodniu, światło dzienne ujrzy teaser najnowszego dzieła brytyjskiego reżysera, zatytułowanego Dunkirk. Informacja ta pojawiła się na profilu TrailerTrack na Twitterze.

Ów teaser trwać ma minutę i 6 sekund, a wyemitowany zostanie przed premierą nadchodzącego hitu studia Warner Bros., czyli Legionu samobójców.

Poniżej znajdziecie oficjalny wpis z Twittera:

2016 08 01

Zobacz również: TOP 7 – Najlepsze sceny z filmów Christophera Nolana

Obsada produkcji Dunkirk wytwórni Warner Bros. Pictures, którą Nolan nakręci na podstawie własnego, oryginalnego scenariusza, składa się zarówno z początkujących aktorów – Fionna Whiteheada (debiutant), Jacka Lowdena (W potrzasku. Belfast ’71), Aneurina Barnarda (Citadel) i gwiazdy sceny muzycznej, czyli Harry’ego Stylesa (lidera zespołu One Direction), jak również doświadczonych filmowców – niedawnego zwycięzcy Oscara, Marka Rylance’a (Most szpiegów), Kennetha Branagha (Walkiria), Cilliana Murphy’ego (Incepcja), Jamesa D’Arcy’ego (Atlas chmur) i Toma Hardy’ego (Zjawa). Podobno w obrazie widzowie zobaczą wiele nieznanych im dotąd twarzy w dziedzinie kinematografii.

Dunkirk rozpocznie się od otoczenia tysięcy brytyjskich i alianckich żołnierzy przez siły wroga. Uwięzieni na plaży, mając za swoim plecami bezkresne morze, bohaterowie muszą się zmierzyć z niemalże bezsensowną dla nich sytuacją, gdy uzbrojony przeciwnik z oczywistym zamiarem bezlitośnie kieruje się w ich stronę.

Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 21 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?