Allied – Marion Cotillard i Brad Pitt na pierwszym fotosie produkcji

Portal People opublikował właśnie ekskluzywny, pierwszy fotos przedstawiający Marion Cotillard (Assassin’s Creed, To tylko koniec świata) i Brada Pitta (Bękarty wojny, Nad morzem) jako bohaterów Allied, produkcji wyreżyserowanej przez Roberta Zemeckisa (Forrest Gump, Powrót do przyszłości). Osadzony w realiach roku 1942, film został zainspirowany prawdziwymi historiami z czasów wojny, posłyszanymi przez scenarzystę, Stevena Knighta (Ugotowany, World War Z 2). To właśnie scenariusz jego autorstwa sprawił, że Cotillard i Pitt zainteresowali się projektem. 
Wspaniały scenariusz natychmiast przyciągnął wszystkich – zdradził producent, Graham King – [Knight] Ma niezwykły dar opowiadania i napisał piękną historię miłosną, w której zgłębia kwestie zaufania i lojalności. 
Pitt wciela się w Maxa Vatana, oficera brytyjskiej inteligencji wysłanego na misję do Casablanki, z kolei Cotillard – w Marianne Beausejour, członkinię francuskiego ruchu oporu, która udaje jego żonę. Między współpracującymi pod przykrywką sojusznikami zrodzi się prawdziwe uczucie. 
 
Zobacz również: To tylko koniec świata – pierwszy zwiastun filmu Xaviera Dolana
 
 
Jak dodał King, odtwórcy głównych ról natychmiast znaleźli wspólny język, a żeby udoskonalić swoje role, przebywali ze sobą jeszcze zanim rozpoczął się okres zdjęciowy. 
Brad i Marion momentalnie obdarzyli się ogromnym szacunkiem, więc gdy tylko przelali go na swoje postaci, chemia była elektryzująca. Wspólne próby jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć były dla nich kluczowe – dodał – Spędzili także sporo czasu zgłębiając swoje role w towarzystwie reżysera. Gdy zjawiliśmy się na planie, niesamowicie było widzieć tych bohaterów już żywych i prawdziwych. 
Na ekranie pojawią się także: Lizzy Caplan (Iluzja 2Dziewczyna mojego kumpla) oraz Matthew Goode (StokerDownton Abbey). 
 
Światowa premiera filmu dwudziestego trzeciego listopada 2016 roku.
 
Źródło: People.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?