Morderstwo w Orient Expressie – Charlize Theron zastąpi Angelinę Jolie?

Dopiero co dotarły do nas wieści, że Angelina Jolie (Nad morzem, Czarownicanie weźmie udziału w remake’u Morderstwa w Orient Expressie, na motywach powieści Agathy Christie, a już pojawiają się plotki o tym, która ze zdobywczyń Oscara może zająć jej miejsce.
 
Według serwisu Variety na liście potencjalnych kandydatek do zastąpienia Jolie, z którą negocjacje zakończyły się fiaskiem, znajduje się nazwisko Charlize Theron (Mad Max: Na drodze gniewu, Szybcy i wściekli 8). 
 
Zobacz również: The Coldest City z Charlize Theron i Jamesem McAvoyem z datą premiery!
 
 
Bohaterem Morderstwa w Orient Expressie jest, jak w większości kryminałów pióra Christie, belgijski detektyw Hercules Poirot, próbujący rozwikłać sprawę tytułowej zbrodni. W tę rolę wcieli się Kenneth Branagh (Thor, Mój tydzień z Marilyn), odpowiadający również za reżyserię. Scenariusz napisał Michael Green (Gotham, Green Lantern), a produkcją zajmie się trio Ridley Scott (Gladiator, Marsjanin), Simon Kinberg (Fantastyczna Czwórka, Sherlock Holmes) i Mark Gordon (Szeregowiec Ryan, Chirurdzy). James Prichard, prawnuk Christie, będzie producentem wykonawczym.
 
Data rozpoczęcia zdjęć nie jest jeszcze znana.
 
Źródło: Variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Jason Kempin, Getty Images

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?