Kickboxer: Retaliation – sławny Nieśmiertelny dołącza do obsady filmu!

Nieśmiertelny Christopher Lambert dołączył oficjalnie do obsady filmu Kickboxer: Retaliation. Aktor wystąpi zatem u boku samego Jeana-Claude’a Van Damme’a. Obaj to legendy kina lat 80. Pierwszego pewnie znacie z serii filmów zatytułowanych Nieśmiertelny, a drugiego z Krwawego sportu lub oryginalnego Kickboxera. Omawiana produkcja to kontynuacja rebootu wspomnianego przeboju. Nowe seria Kickboxer zaplanowana jest jako trylogia.

kickboxer vengeance theatrical hic

Zobacz również: Kickboxer: Retaliation – z kickboxingiem za pan brat, Jean-Claude Van Damme w obsadzie kontynuacji!

Kickboxer: Retaliation będzie bezpośrednią kontynuacją filmu Kickboxer: Vengeance. Zatem Alain Moussi ponownie wcieli się w Kurta Sloana, który będzie zmuszony stawić czoła w Tajlandii nowemu przeciwnikowi – Mongkutowi. W roli antagonisty obrazu z gatunku kina kopanego wystąpi Hafþór Júlíus Björnsson (Gra o tron). Lambert zagra z kolei Thomasa Moore’a, czyli zamożnego emigranta, który w młodości był wytrawnym artystą sztuk walki, a współcześnie został Ojcem Chrzestnym podziemnych pojedynków w rzeczonym powyżej kraju. Bohater jest purystą wierzącym, że zawodnicy Muay Thai walczący na śmierć i życie są prawdziwymi wojownikami. To niezrównany manipulator, ze znajomościami oraz wpływami w całej Tajlandii, tak więc przy odrobinie wysiłku oraz pieniędzy bez problemu jest w stanie uwięzić Kurta Sloana w celu stworzenia z niego walczącego potwora. W słowniku Moore’a wyraźnie wykreślono słowo „nie”, zatem zamożny intrygant nie przyjmuje żadnych odmów. Z pozycją badacza sztuki, stosującego sterydy i inne chemikalia we własnych laboratoriach, bohater stworzył Mongkuta – niebezpiecznego zapaśnika Muay Thai. Moore pragnie sprawnie wykorzystać sławę Sloana jako mistrza świata, w celu wypromowania swojego zawodnika, będzie to przecież pojedynek Dawida z Goliatem.

Reżyserem i scenarzystą obrazu Kickboxer: Retaliation jest Dimitri Logothetis. Produkcja obecnie filmowana jest w Tajlandii. Dodatkowe zdjęcia zostaną wykonane w Kalifornii i Nevadzie.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?