Advertisement
Advertisement

6 Underground – nowy film Michaela Baya na świeżym zwiastunie

Netflix zyskał kolejnego głośnego reżysera, a teraz możemy po raz pierwszy przyjrzeć się jego nowemu dziełu. 6 Underground od reżysera Transformers otrzymało zwiastun.

Michael Bay powraca z nowym filmem wypełnionym po brzegi akcją. Tym razem jego film pojawi się jednak na platformie streamingowej. Nie oznacza to jednak małego budżetu. Na ekranie widać zarówno znamienne dla Baya, wysmakowane sceny akcji jak i kojarzonych przez wszystkich aktorów. W głównej roli występuje bowiem Ryan Reynolds, a towarzyszą mu między innymi Ben Hardy znany z Bohemian Rhapsody i Mélanie Laurent, która wystąpiła w Bękartach Wojny. Za scenariusz 6 Underground odpowiadają z kolei Rhett Reese i Paul Wernick, którzy współpracowali przy obu odsłonach Deadpoola.

Zobacz również: Wiedźmin – powstanie animowany spin-off serialu?

6 Underground to produkcja, w której poznamy szóstkę bohaterów zebranych w celu wypełnienia tajnej misji, która wpłynie na losy świata. Każdy z nich zna się na czymś innym, a razem tworzą zabójczy zespół. Nie znane są jeszcze dalsze szczegóły fabularne. Nie wiemy na czym ma polegać zadanie ani kto będzie przeciwnikiem protagonistów. Wiadomo jednak, że amerykański reżyser po raz kolejny wypełnił swój film masą scen akcji, które prawdopodobnie dobrze będzie obejrzeć jako niezobowiązujący wieczorny seans. Jak wszystko to zadziała w pełnym metrażu zobaczymy jednak dopiero, gdy film pojawi się na platformie Netflixa.

Premiera już 13 grudnia.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu 6 Underground

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?