Rachel Weisz tworzy nowe tożsamości w zwiastunie dramatu Nieznajoma

Co jeśli moglibyście rzucić wszystko i rozpocząć swoje życie od nowa? Co jeśli moglibyście zamknąć nowe życie i jeszcze raz stworzyć nowe? Co jeśli moglibyście to robić niezliczoną ilość razy? Takie właśnie jest podstawowe założone nowego dramatu romantycznego Joshuy Marstona pt. Complete Unknown. W rolę główną wciela się Rachel Weisz, która stale odkrywa siebie i wciąga w swój skomplikowany świat dawną miłość – Toma (Michael Shannon). Dziś do sieci trafił zwiastun omawianego filmu, który możecie znaleźć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=HhR74Y1uDr8

Zobacz również: Edge of Winter – Joel Kinnaman jako ojciec Toma Hollanda we fragmencie filmu

Gdy Tom świętuje swoje urodziny z grupą przyjaciół, zauważa kobietę, którą znał w przeszłości. Na początku Jenny, a raczej Alice, bo tak teraz woli na siebie mówić, udaje, że nigdy nie spotkała Toma, jednak po jakimś czasie ujawnia, że po tym jak 20 lat temu odeszła od niego, tworzy różne tożsamości. Za każdym razem tworzy nowe imiona i wybiera inne zawody. Alice pokazuje Tomowi kawałek życia, które mógłby przeżyć gdyby odrzucił stabilność i bezpieczeństwo, które stworzył. Po jakimś czasie prosi go o dokonanie wyboru, które na zawsze może zmienić ich życie.

W filmie wystęują: Rachel Weisz, Michael Shannon (Człowiek ze stali), Danny Glover (Zabójcza broń), Kathy Bates (Misery), Condola Rashad (Billions). Premiera Nieznajomej odbędzie się 26 sierpnia 2016 roku.

nieznajoma plakat

Źródło: indiewire.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?