Legion Samobójców – kto stoi za śmiercią Robina?

Gdy pierwsze oficjalne zdjęcie Jareda Leto jako Jokera obiegło świat, fani zaczęli dyskusję na temat jego tatuaży (oraz teorie spiskowe na temat jego prawdziwej tożsamości – ale to już obalony temat). Jednym z tatuaży był napis Damaged (Zniszczony) znajdujący się na czole bohatera filmu. Podczas wywiadu dla Empire Magazine, rezyser David Ayer zdradził historię stojącą za powstaniem tego tatuaża i to, jak wpisuje się w uniwersum filmowe tworzone przez Warner Bros. Pictures.

To mój osobisty wkład. Otóż Joker zabił Robina i Batman po prostu roztrzaskał mu zęby, a potem zamknął w Azylu Arkham. To tam Jokerowi wykonano ten tatuaż i jest to swego rodzaju przekaz dla Batmana. Udzkodziłeś mnie. Byłem taki piękny, a ty zniszczyłeś moją twarz. Stąd też pochodzi grill na zębach Jokera.

Co więcej, okazuje się, że Harley Quinn również była zamieszana w zabójstwo Jasona Todda, bo to o tego Robina chodzi. Podczas jednej scen z Legionu Samobójców, która prezentuje przeszłość bohaterki granej przez Margot Robbie, na ułamek sekundy widnieje napis Zamieszana w zabójstwo Robina.

jared leto as the joker

Źródło: Heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?