Bad Boys 3 jednak powstanie! Znamy oficjalny tytuł i datę premiery filmu

Bad Boysi nareszcie powracają! Exhibitor Relations na swoim twitterze poinformował, że nowa część Bad Boys będzie zatytułowana Bad Boys for Life, co jest świetnym odwołaniem do słów wypowiedzianych przez Martina Lawrence do swojego partnera w Bad Boys II: „We ride together, we die together. Bad boys for life”. Premiera nowej części odbędzie się 12 stycznia 2018 roku. Wpis Exhibitor Relations znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Ghostbusters. Pogromcy duchów finansową klapą. Sequel odwołany?

Trzecia część Bad Boys początkowo planowana była na 17 lutego 2017 roku, jednak ze względu na inne zobowiązania Willa Smitha, wiadomości o postępach w produkcji zamarły.

Do filmu oczywiście powrócą Martin Lawrence i Will Smith, jednak na stanowisku reżysera już nie zasiądzie Michael Bay lecz Joe Carnahan, który stworzył takie filmy jak Drużyna A czy Przetrwanie.

Szczegóły fabuły jeszcze nie są znane. Jednak plotki głoszą, że akcja filmu rozpocznie się 13 lat po wydarzeniach z filmu Bad Boys II. Nowa część ma ukazać detektywa Mike’a Lowrery’a (Smith) jako szczęśliwego męża i ojca, tak samo jego partnera, Marcusa Burnetta (Lawrence), który powoli zmierza do emerytury. 

Pierwsza część została nakręcona w 1995 roku i zarobiła ponad 65 milionów dolarów na świecie. Bad Boys II zadbeutował w kinach w 2003 roku zgarniając ponad 273 miliony dolarów na świecie. Obie produkcje nakręcił Michael Bay.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?