Kyle Chandler i Mackenzie Davis pojawią się w sequelu Deadpoola?!

Deadpool to z pewnością jeden z największych i najbardziej dochodowych blockbusterów tego roku. Przy nikłym budżecie 58 milionów dolarów, filmowi udało się zgarnąć na całym świecie 782 miliony dolarów, a wszystko to przy kategorii wiekowej R (tylko dla dorosłych). To niebywały sukces dla wytwórni 20th Century Fox, więc nikogo nie zdziwił fakt, że druga część przygód tegoż antybohatera jest już w drodze.

Deadpool 2 Cable Domino

Podczas sceny po napisach Deadpool zdradza, że w sequelu na pewno zobaczymy postać Nathana Christophera Charlesa Summersa aka. Cable. Jest on mutantem, synem Scotta Summersa znanego jako Cyclops, który imał się podróży w czasie, ma mechaniczną rękę i świecące oko. Deadpool pod koniec filmu zażartował, że nie wiedzą jeszcze kto wcieli się w Cable’a, jednak świetnym wyborem byłby Mel Gibson, Dolph Lundgrem czy… Kiera Knightley. Jednak trzeba brać to jako zwykły dowcip.

Podczas jednego z podcastów, dziennikarz Jeff Sneider wypowiedział się na temat castingu do roli Cable’a. Oto co miał do powiedzenia.

Ludzie ciągle gadają o Cable’u, który ma pojawić się w Deadpoolu 2. Jest jedno nazwisko, które związane jest z tą rolą od miesięcy, ale nie wiem czy to się nie zmieniło. Nie wykonywałem ostatnio żadnych telefonów w tej sprawie. To po prostu nazwisko, które kiedyś wpadło mi w ręce, tak więc weźcie to z przymrużeniem oka, tak bardzo, jak tylko możecie. Tym nazwiskiem, które od miesięcy krąży wokół Cable’a, jest Kyle Chandler.

Kyle Chandler, to aktor filmowy i serialowy, znany z takich produkcji, jak Friday Night Nights, Bloodline, Wilk z Wall Street, Wróg numer jeden i Argo.

Jeff Sneider jednak na tym nie kończy i ujawnia, jaka aktorka wiązana jest z rolą członkini drużyny X-Force – Neeną Thurman aka. Domino.

Aktorką, która wiązana jest z postacią Domino, która podobno ma kraść sceny w filmie, jest Mackenzie Davis.

Mckenzie Davis to aktorka młodego pokolenia, którą mogliśmy oglądać w Marsjaninie, Ten niezręczny moment i Słowo na M. Warto wspomnieć, iż pojawi się też w sequelu Łowcy Androidów.

Proces produkcyjny Deadpoola 2 znajduje się na razie w bardzo wczesnej fazie, tak więc może się okazać, że w rolach Cable’a i Domino zobaczymy zupełnie innych aktorów.

Źródło: Heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?