Doktor Strange – znamy kategorię wiekową filmu!

Co jakiś czas ujawniane są kolejne informacje na temat nadchodzącego filmu z kinowego uniwersum Marvela – Doktor Strange. Dzisiaj reżyser widowiska, Scott Derrickson postanowił podzielić się ze światem informacją na temat kategorii wiekowej filmu i to w dość ciekawy sposób:

Post został napisany do góry nogami a po przetłumaczeniu jego treść brzmi następująco:

Zaliczony do kategorii PG-13 ze względu na kalejdoskopową galaktyczną intensywność oraz innowymiarową psychotropową przemoc.

Oczywiście nie jest to oficjalny opis stosowany przez Motion Picture Association of America, który pewnie pojawi się już za niedługo. Doktor Strange otrzymał więc taką samą kategorię jak inne wydane w tym roku filmy o superbohaterach: Batman V Superman: Świt Sprawiedliwości, Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów oraz Legion Samobójców.

Doctor Strange wallpaper

Zobacz również: Doktor Strange – Benedict Cumberbatch używa magii na nowych zdjęciach!

Opis produkcji: Produkcja przedstawi historię utalentowanego i cenionego neurochirurga, Stephena Strange’a (Cumberbatch). Rzeczony bohater odkryje w obrazie ukryty świat magii oraz alternatywne wymiary po tragicznym wypadku samochodowym, w wyniku którego straci czucie w dłoniach, co uniemożliwi mu dalszą pracę w branży medycznej. Z siedzibą umiejscowioną w Greenwich Village – dzielnicy mieszkalnej na Manhattanie w Nowym Jorku, tytułowy doktor jest zmuszony odłożyć swoje wielkie ego na bok i powziąć na barki rolę pośrednika pomiędzy realnym światem oraz ukrytą przed oczami ludzi rzeczywistością, wykorzystując szeroki wachlarz metafizycznych zdolności oraz artefaktów w obronie Kinowego Uniwersum Marvela. 

Obsada filmu Doktor Strange: Benedict Cumberbatch (tytułowy bohater), Tilda Swinton (Przedwieczny), Benedict Wong (Wong – sługa tytułowego bohatera), Chiwetel Ejiofor (Baron Mordo), a także Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Amy Landecker i Mads Mikkelsen (których role nie zostały jeszcze ujawnione).

Reżyserem obrazu jest Scott Derrickson (Egzorcyzmy Emily RoseSinisterZbaw nas ode złego). Scenariuszem z kolei zajęli się Jon Spaihts (PrometeuszNajczarniejsza godzina 3D) i C. Robert Cargill (Sinister).

Doktor strange

Doktor Strange pojawi się w polskich kinach już 26 października 2016 roku. Obraz będzie kontynuował trzecią fazę Kinowego Uniwersum Marvela, która została zapoczątkowana w maju przez obraz Joe’ego i Anthony’ego Russo pt. Kapitan Ameryka: wojna bohaterów.

Fanów Marvela zapraszamy na: www.facebook.com/MARVELFanPolska!

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?