Justice League – Superman powróci w czarnym kostiumie?!

Poniższy tekst zawiera spoilery dotyczące filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości!

Jak wiadomo w filmie Zacka Snydera postać Supermana ginie w walce z Doomsday’em. Jednakże już kilkanaście minut po jego śmierci, tuż po ceremoni pogrzebowej, dostajemy wskazówkę, iż postać odgrywana przez Henry’ego Cavilla powróci. I jak dobrze się domyślacie, będzie to miało miejsce już w filmie Justice League. Przynajmniej tak sugeruję wszelkie znaki na niebie.

Dzisiaj Henry Cavill jednym zdjęciem wrzuconym na konto na Instagramie, rozpoczął dyskusję wokół postaci Supermana. Cavill wrzucił fotografię prezentującą prawdopodobnie część nowego stroju Supermana, który jest metalicznie czarny. Od razu na myśl przychodzi nam historia z komiksu The Death and Return of Superman z lat 1992-1993. W tejże histori Superman został wskrzeszony do życia, posiadał czarny kostium oraz długie włosy. Jego ciało zostało powoli przywrócone do życia dzięki komnacie regeneracji, która znajdowała się w Fortecy Samotności, miejscu gdzie Superman mógł spędzić czas w odosobnieniu, z daleka od ludzi. Czarny kostium był czymś, w co Superman został odziany został przez roboty, podczas hibernacji i wskrzeszania. Nie wiadomo jak Zack Snyder poprowadzi fabułę filmu i jak zamierza przedstawić powrót Supermana do żywych w Justice League.

Poniżej znajdziecie wspomniane zdjęcie, które Henry Cavill udostępnił na swoim profilu.

 

 

A tak Henry Cavill mógłby prezentować się we wspomnianym czarnym stroju i długich włosach. Pasuje?

Superman Blacksuit Fanart

Opis produkcji: Napędzany przywróconą wiarą w ludzkość oraz zainspirowany przez bezinteresowny akt Supermana, Bruce Wayne decyduje się wspomóc swojego nowego sojusznika – Dianę Prince – w walce z jeszcze większym niż poprzednio, zagrożeniem. Wspólnymi siłami, Batman i Wonder Woman starają się jak najszybciej stworzyć drużynę meta-ludzi, która stanie naprzeciw nowemu niebezpieczeństwu. Jednakże pomimo sukcesywnego powstania ligi superbohaterów składającej się z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha – może już być za późno na uratowanie planety przed atakiem o katastrofalnych skutkach.

Obsada widowiska: Henry Cavill – Clark Kent / Superman, Ben Affleck – Bruce Wayne / Batman, Gal Gadot – Diana Prince / Wonder Woman, Amy Adams – Lois Lane, Jason Momoa – Aquaman / Arthur Curry, Ezra Miller – Barry Allen / Flash, Ray Fisher – Victor Stone / Cyborg, Amber Heard – Mera / Królowa Atlantis, Willem Dafoe – Vulko / doradca Aquamana i J.K. Simmons – Komisarz Gordon.

Reżyserem Justice League jest Zack Snyder (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości). Premiera widowiska zaplanowana jest na 10 listopada 2017 roku.

Źródło: Comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?