Arrival – Amy Adams nawiązuje kontakt z pozaziemskimi istotami w pełnym zwiastunie filmu!

Paramount Pictures opublikowało właśnie oficjalne zwiastuny nowego filmu Dennisa Villeneuve’a o tytule Arrival. W rolach głównych zobaczymy Amy Adams, Jerremy’ego Rennera oraz Foresta Whitakera. Zapraszamy do oglądania! 

Tutaj oficjalny zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=tFMo3UJ4B4g
A tutaj międzynarodowy:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=ZLO4X6UI8OY
Oprócz tego pojawiły się także plakaty filmu prezentujące 12 różnych miejsc lądowania obcych na cały świecie:

Arrival

Arrival

Arrival

Arrival

Zobacz również: Justice League – Superman powróci w czarnym kostiumie?!

Arrival

Arrival

Arrival

Arrival

Arrival

Arrival

Arrival

Arrival

Reżyserem filmu jest Denis Villeneuve (LabiryntSicario). Obraz powstał w oparciu o powieść Teda Chianga pt. Historia twojego życia, która została wydana w 1998 roku. Scenariusz produkcji sporządził Eric Heisserer (Coś (2011)). Kiedy tajemnicze statki kosmiczne lądują na Ziemi, elitarny zespół – dowodzony przez doświadczoną językoznawczynię, Louise Banks (Amy Adams) – zostaje powołany w celu przeprowadzenia zwiadu. Ponieważ ludzkość balansuje na krawędzi kolejnej wojny światowej, rzeczona bohaterka wraz z oddaną w jej ręce ekipą podejmuje nierówną walkę z czasem, której stawką są odpowiedzi. Postawiona pod ścianą Banks nie zawaha się więc wykorzystać każdą z nadarzających się szans, aby je uzyskać, włączając w to zagrożenie swojego życia, jak i istnienie ludzkości.

Arrival zaliczy swoją premierę podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, czyli 2 września. Następnie trafi do kin, co nastąpi 11 listopada.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiał prasowy / Plakaty: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?