The Irishman Martina Scorsese w 2018 roku?

Nie znamy jeszcze daty wypuszczenia do kin nadchodzącego filmu Martina Scorsese o tytule Milczenie Boga, której produkcja ma zakończyć się jesienią, a wygląda na to, że poznaliśmy rok premiery kolejnego dzieła wielkiego reżysera – długo wyczekiwanego Irishmana. Deadline donosi, iż zdjęcia do filmu rozpoczną się w następnym roku, a premiera planowana jest na koniec 2018. Czyżby celował w sezon oscarowy? Biorąc pod uwagę, jak długo fani czekali z utęsknieniem na kolejne informacje o projekcie, dwa lata nie brzmią wcale tak strasznie. 

Scenariusz Steve’a Zailliana (Gangi Nowego JorkuLista Schindlera) oparty jest na powieści Słyszałem, że malujesz domy Charlesa Brandta i opowiada historię Franka Irishmana Sheerana, weterana II wojny światowej, który oprócz prowadzenia kolorowego życia jako wysoki rangą oficer Międzynarodowego Bractwa Dostawców, parał się zorganizowaną przestępczością jako mafijny zabójca.

irishman plakat

Początkowo mówiono, że w filmie Irishman wystąpią legendy kina gangsterskiego – Robert de Niro, Al Pacino i Joe Pesci oraz Harvey Keitel. Dwóch ostatnich jednak prawdopodobnie nie ujrzymy: Pesci odrzucił ofertę zagrania w filmie, a Keitel niedawno wspominał, że jej nawet nie dostał. De Niro wspomniał zeszłej jesieni, że w The Irishman ma zostać użyta technika odmładzania bohaterów, znana m.in. z Ciekawego przypadku Benjamina Buttona, co może być pomocne przy ukazywaniu retrospekcji. 

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: goliath.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?