Kamienne pięści – nowy zwiastun dla dorosłych

W sieci zadebiutował najnowszy zwiastun bokserskiego filmu Kamienne Pięści z Robertem De Niro. Przeznaczony jest on dla widzów dorosłych. Znajdziecie go poniżej: 

https://www.youtube.com/watch?v=2YE2buoiooM

Zobacz również: The Irishman Martina Scorsese w 2018 roku?

Opis dystrybutora: Dwukrotny zdobywca Oscara Robert De Niro (Wściekły bykLast VegasPoradnik pozytywnego myślenia) w opowieści o jednym z najsłynniejszych bokserów wszech czasów. Roberto Duran wychowuje się na ulicy, gdzie rządzi prawo pięści. Umiejętności, które zdobywa, walcząc o przetrwanie, stają się jego przepustką do lepszego świata. Na profesjonalnym ringu pojawia się po raz pierwszy w wieku 16 lat i niedługo po tym zyskuje przydomek Manos de Piedra, czyli Kamienne pięści. Jak się jednak okazuje, na szczyt zmierza trudną i niebezpieczną drogą. Wielki talent może bowiem nie wystarczyć, by raz na zawsze uwolnić się od życia w nędzy. Czy będzie gotowy na starcie z niepokonanym Sugar Rayem Leonardem? Czy nieokrzesany chłopak stanie się mężczyzną zdolnym zadziwić cały świat?

kamienne pięściFot. mat. prasowe

Oprócz wspomnianych wcześniej aktorów, w filmie zobaczymy również: Jurnee Smollett-Bell (Czysta krew), Ellen Barkin (Ocean’s 13) i Johna Turturro (Casanova po przejściach). Scenariuszem, jak również reżyserią zajął się Jonathan Jakubowicz, który wcześniej nakręcił thriller pt. Porwanie dla okupu

Kamienne pięści w kinach od 9 września!

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?