American Assassin – do obsady dołącza Taylor Kitsch

Wytwórnie filmowe CBS Films oraz Lionsgate potwierdziły, że wraz z Dylanem O’Brienem oraz nominowanym do Oscara za film Birdman – Michaelem Keatonem w adaptacji światowego bestsellera Vince’a Flynna American Assassin zagra Taylor Kitsch. Fani drugiego sezonu serialu Detektywi pewnie są zadowoleni, że ponownie ujrzą na ekranie właśnie tę twarz. Co więcej Kitsch wcieli się w czarny charakter!

taylor kitsch
American Assassin zostanie wyreżyserowany przez Michaela Cuesta, a scenariusz do filmu przygotował Stephen Schiff. Warto dodać, że książka, która stanowiła podstawę do scenariusza, to jedna z piętnastu powieści osadzonych w świecie działań antyterrorystycznego tajniaka Mitcha Rappa. Każda kolejna opowieść stawała się bestsellerem New York Times, a ostatnie trzy sprzedały się w blisko 20 milionach egzemplarzach.

Zobacz również: American Assassin – Dylan O’Brien rozmawia o występie w nowym filmie z Michaelem Keatonem

Amercian Assassin przedstawi historię weterana zimnej wojny Stane’a Hurley’a, w rolę którego wcieli się Michael Keaton. Ma on wyszkolić rekruta CIA Mitcha Rappa (Dylan O’Brien), a następnie wspólnie przyjdzie im zmierzyć się z niezwykle trudną misją. Będą oni musieli powstrzymać tureckiego agenta, który może przyczynić się do wybuchu III wojny światowej na Bliskim Wschodzie.

źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Chodźmy do kina!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?