Jennifer Lawrence po raz kolejny najlepiej zarabiającą aktorką!

Forbes jak co roku ogłosił listę najlepiej zarabiających gwiazd kina. 26-letnia Jennifer Lawrance już drugi rok z rzędu okupuje jej szczyt w kategorii „Najlepiej zarabiająca aktorka świata”. Mało tego – ulubienica Hollywood jest w dodatku najmłodszą z topowej dziesiątki.

J.Law zdobyła pierwsze miejsce na liście Forbesa z pulą 46 milionów dolarów za ubiegły rok. Suma brzmi imponująco, choć w porównaniu do 2015 (52 mln dolarów) nieco zmalała. W tym roku konto Lawrence zasiliły przede wszystkim udziały w ostatniej części Igrzysk Śmierci oraz pokaźna gaża za nadchodzący film Passengers (premiera w grudniu 2016).

Aktorka pozostawiła konkurencję daleko w tyle. Drugie miejsce zajmuje odległa od Lawrence o 13 milionów dolarów Melissa McCarthy (33 mln dolarów). Z kolei 3.miejsce przypadło Scarlett Johanson, która za ubiegły rok zainkasowała „jedynie” 25 mln dolarów.

zdj melissa scarlett

 Zobacz również: Najlepiej zarabiający aktorzy 2016

Reszta listy poza podium prezentuje się następująco:

4. Jennifer Aniston – 21 mln $

5. Fan Bingbing – 17 mln $

6. Charlize Theron – 16,5 mln $

7. Amy Adams – 13,5 mln $

8. Julia Roberts – 12 mln $

9. Mila Kunis – 11 mln $

10. Deepika Padukone – 10 mln $

Żródło: harpersbazaar.com / Ilustracja wprowadzenia: facebook.com/JenniferLawrence

Dziennikarka balansująca pomiędzy pokazami mody a salą kinową. Nie ruszam się bez książki, uganiam za slow lifem i wyznaję Tarantino

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?