Manchester by the Sea – pierwszy zwiastun filmu z Caseyem Affleckiem

Amazon Studios oraz Roadside Attractions opublikowały zwiastun filmu Manchester by the Sea, w którym wystąpią Casey Affleck i Michelle Williams w rolach głównych. 

https://www.youtube.com/watch?v=41MV4QotMHY

W filmie nagradzanego reżysera Kennetha Lonergana, Manchester by the Sea, życie samotnego, bostońskiego dozorcy zmienia się, kiedy wraca do swojego rodzinnego miasta, żeby zaopiekować się nastoletnim bratankiem. Historia rodziny Chandlerów z klasy robotniczej wzrusza do głębi oraz bada siłę rodzinnej miłości, wspólnoty, poświęcenia i nadziei.

Opis produkcji: Po śmierci starszego brata – Joego, Lee Chandler jest zaskoczony, że ten uczynił go opiekunem swojego syna, Patricka. Lee zwalnia się z pracy i wraca do domu, żeby zająć się energicznym piętnastolatkiem i zmuszony jest do poradzenia sobie z przeszłością, która oddzieliła go od żony – Randi oraz społeczeństwa, gdzie się urodził, jak również wychowywał. Połączeni przez człowieka, który utrzymywał rodzinę razem, Lee oraz Patrick walczą, żeby dostosować się do świata, gdzie jego już nie ma. 

Manchester by the Sea

Zobacz również: BBC One zamawia siedem adaptacji powieści Agathy Christie!

Filmem z 2011 roku, Margaret, Lonergan udowodnił, że jest silnym oraz wizjonerskim artystą bezbłędnie łączącym że sobą przeszłość oraz teraźniejszość, a także twórcą posiadającym zdolność tworzenia pełnego napięcia obrazu, który zgrabnie unika sentymentalności na korzyść oddziaływania na relacje międzyludzkie. 

W Manchester by the Sea wystąpią także: Lucas Hedges, Kyle Chandler, Gretchen Mol, oraz C.J. Wilson. Film zadebiutuje w kinach 18 listopada

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?