Blair Witch – nowy zwiastun horroru!

Mamy przyjemność zaprezentować kolejny pełny zwiastun Blair Witch, który wejdzie na ekrany kin 16 września. Zapraszamy do oglądania.

 

Zobacz również: Rings – pierwszy zwiastun i plakat horroru!

Produkcja opowie o grupie studentów, którzy udają się do Narodowego Lasu Black Hills znajdującego się w stanie Maryland w celu odkrycia prawdy stojącej za tajemniczym zniknięciem siostry Jamesa, która według wielu ludzi jest powiązana z legendą Blair Witch. Początkowo grupa jest pełna nadziei, szczególnie gdy spotyka na swojej drodze lokalnych mieszkańców oferujących im pomoc w postaci znających się na okolicy przewodników. Niestety ciemne i kręte ścieżki pełne są niebezpieczeństw, a noc nieskończenie długa… Grupka studentów niedługo zostaje odwiedzona przez niebezpieczne byty. Bohaterowie powoli zaczynają sobie uświadamiać, że zasłyszana przez nich legenda jest znacznie bardziej prawdziwa i złowieszcza, niż mogli sobie kiedykolwiek wyobrażać.

Reżyserem Blair Witch jest Adam Wingard, który nakręcił produkcję na podstawie scenariusza Simona Barretta. Efekty współpracy obu panów na rzeczonych stanowiskach mogliśmy podziwiać w filmach Gość i Następny jesteś ty.

Obsada obrazu grozy składa się z następujących gwiazd: James Allen McCune (Shameless – Niepokorni), Callie Hernandez (Od zmierzchu do świtu), Brandon Scott, Valorie Curry (The Following), Corbin Reid i Wes Robinson.

blairwitchposter

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Filmy, seriale, książki, mecze piłki nożnej = dobra rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?