Serial Legion będzie częścią filmowego uniwersum X-Men?

Po zdobyciu wielkich ekranów X-Meni szykują się na podbój świata telewizji z nadchodzącym serialem Legion z Danem Stevensem w roli głównej. Na temat, czy będzie on częścią filmowego uniwersum o mutantach prowadzony był szereg dyskusji. W jednym z ostatnich wywiadów, Bryan Singer, reżyser większośći filmów o X-Menach oraz producent wykonawczy Legionu rozwiał wszelkie wątpliwośći:

Legion należy do uniwersum X-Menów, ale kiedy go obejrzycie, zdacie sobie sprawę, że nie potrzebuje żadnej metki. Ten serial będzie w stanie egzystować samodzielnie. Powiązany jednak będzie z przyszłymi filmami o X-Menach. Będzie to serial bardzo ambitny, rozrywkowy z bardzo unikalną fabułą 

legion

Zobacz również: Wypadek na planie Łowcy Androidów 2! Śmiertelna ofiara!

Legion to opowieść o młodym mężczyźnie obdarzonym ponadludzkimi zdolnościami. Głównym bohaterem serialu jest David Haller. Jako nastolatek borykał się z pierwszymi objawami choroby psychicznej. Po zdiagnozowaniu schizofrenii bohater przez wiele lat leczył się w szpitalnych oddziałach psychiatrycznych. Pewnego dnia, dość niecodzienne spotkanie z innym pacjentem uświadamia mu, że głosy, które słyszy i wizje, jakich doświadcza mogą być prawdziwe.
 
W obsadzie serialu znaleźli się: Dan Stevens (Downton Abbe), Rachel Keller (Fargo), Jean Smart (Fargo), Aubrey Plaza (Parks and Recreation), Jeremie Harris (Krocząc wśród cieni), Amber Midthunder (Hell or High Water), Katie Aselton (Wirtualna liga) oraz Bill Irwin (Interstellar). Producentami wykonawczymi są Noah Hawley (Fargo), Lauren Shuler Donner (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Deadpool), Bryan Singer (X-Men: Apocalypse, Superman: Powrót), Simon Kinberg (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Marsjanin), Jeph Loeb (Agenci T.A.R.C.Z.Y., Daredevil, Jessica Jones), Jim Chory (Agenci T.A.R.C.Z.Y., Daredevil, Jessica Jones) i John Cameron (Fargo, The Big Lebowski).
 
Premiera produkcji opartej na komiksach z serii X-Men zaplanowana została na początek 2017 roku w 125 krajach świata w tym samym czasie.
 
Źródło: comingsoo.net / Ilustracja wprowadzenia: heroichollywood.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?