Wypadek na planie Łowcy Androidów 2! Śmiertelna ofiara!

To smutny dzień na planie kontynuacji kultowego Łowcy Androidów. Jeden z węgierskich robotników budowlanych zginął w wypadku podczas rozmontowywania konstrukcji w Origo Studios w Budapeszcie. Pracował on pod platformą, na której owa konstrukcja była osadzona. Zapadła się na niego, zabijając na miejscu. Tożsamość ofiary oraz bezpośrednia przyczyna zawalenia nie zostały póki co ujawnione. Dochodzenie w tej sprawie wkrótce zostanie wszczęte. 

Zdjecia w Origo Studios zostały oficjalnie zakończone, więc zajście nie powinno zaszkodzić poważnie harmonogramowi produkcji. 

Akcja sequela rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera – Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka – Czy androidy śnią o elektrycznych owcach. Szczegóły dotyczące fabuły trzymane są ciągle w tajemnicy.

Łowca android 2 1

Zobacz również: Łowca Androidów 2 – wiemy, kto skomponuje muzykę do filmu!

Obecnie w obsadzie znajdują się: Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Jared Leto, Ana de Armas, Hiam Abbass, David Dastmalchian, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Dave Bautista i Barkhad Abdi. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (Sicario, Labirynt).

Premiera kontynuacji leciwego przeboju zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?