Legion Samobójców – film zarobił już 600 milionów dolarów!

Mijają już cztery tygodnie, odkąd Legion Samobójców zawitał na ekrany kinowe. W tym czasie filmowa adaptacja popularnego komiksu zarobiła ponad 600 milionów dolarów amerykańskich w skali globalnej. David Ayer (reżyser oraz scenarzysta Suicide Squad) ogłosił tą wiadomość na swoim Twitterze, dziękując jednocześnie fanom, bez których, jego zdaniem, ten sukces nie byłby możliwy.

Przypomnijmy, że budżet, w którym zamknęła się produkcja filmu wyniósł 175 milionów dolarów.

ss da 0003 f43f41adaa 1000x600

Zobacz również: Legion Samobójców – aktorzy opowiadają o ulubionych scenach, które nie zagościły w filmie

Tytułowy Legion Samobójców to złożona z najgroźniejszych czarnych charakterów świata grupa, stworzona przez amerykański wywiad w celu ochrony państwa pozalegalnymi środkami. Dysponując potężnymi zasobami rządowymi zostają wysłani na misję unieszkodliwienia enigmatycznej i niezwyciężonej istoty. Jednak co się stanie, gdy okaże się, że nie zostali wybrani po to by odnieść sukces, lecz by rząd mógł znaleźć kozła ofiarnego w przypadku niepowodzenia zadania? Zjednoczą się w obliczu przeciwności losu, czy każdy sam będzie musiał zatroszczyć się o siebie?

W głównych rolach wystąpili Will Smith (Ali, W pogoni za szczęściem), Margot Robbie (Wilk z Wall Street, Focus), Joel Kinnaman (House of Cards), Viola Davis (Służące), Jai Courtney (Zbuntowana), Jay Hernandez (Chętni na kasę), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Thor: Mroczny świat), Ike Barinholtz (Sąsiedzi), Scott Eastwood (Furia), Cara Delevingne (Papierowe miasta), Adam Beach (Kowboje i obcy) oraz Karen Fukuhara, która rolą w tym filmie zadebiutowała na srebrnym ekranie.

Źródło: comingsoon.net/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?