Advertisement
Advertisement

Euphoria – Alicia Vikander i Eva Green na pierwszym fotosie

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu Euphoria, w którym główne role grają Alicia Vikander (Ex Machina, Jason Bourne) i Eva Green (Dom grozy, Casino Royal). Pierwszy fotos, przedstawiający obydwie aktorki, jest już dostępny.
 
Euphoria to anglojęzyczny debiut szwedzkiej reżyserki i scenarzystki Lisy Langseth, z którą Vikander współpracowała dotąd dwukrotnie – najpierw przy dramacie Pure (2010), trzy lata później przy Hotelu (2013). Ich trzecia z kolei współna produkcja opowiadać będzie historię Ines (Vikander) i Emilie (Green), dwóch sióstr spotykających się ponownie po wielu latach spędzonych osobno i wyruszających we wspólną podróż. 
 
Zobacz również: Tomb Raider – Alicia Vikander obiecuje świeże podejście do genezy Lary Croft
 
Na ekranie pojawią się również: Charlotte Rampling (45 lat, Dexter), Charles Dance (I nie było już nikogo, Gra o tron), Adrian Lester (Przypadek 39, Pojutrze) oraz Mark Stanley (Gra o tron, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy). 
 
Źródło: IndieWire.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?