Zombieland – twórcy potwierdzają prace nad kontynuacją!

Podczas programu Geeking Out, scenarzyści Deadpoola, Paul Wernick oraz Rhet Reese postanowili poinformować o pracach nad sequelem komedii z 2009 roku – Zombieland

Mamy dla was wiadomość z ostatniej chwili – pracujemy obecnie nad Zombieland 2. Jutro spotykamy się z Woodym Harrelsonem i wprowadzamy go w szczegóły. Cała obsada jest bardzo podekscytowana.

Twórcy poruszyli także temat słynnej sceny z Billem Murrayem w Zombieland. Ujawnili, że pierwotnie miał w niej wystąpić nieżyjący już dziś Patrick Swayze. Nie mógł jednak tego zrobić z powodu choroby. Następnie próbowali zaangażować do projektu około 12 innych aktorów, między innymi Sylvestra Stallone, Kevina Bacona, Marka Hamilla oraz Jean-Claude Van Damme’a. Wszyscy jednak odmówili, więc Wernick i Reese zwrócili się do Harrelsona z prośbą o pomysły. Zasugerował Dustina Hoffmana i Billa Murraya. Hoffman był nieosiągalny i wybór padł na Murraya. Aktor poprosił o podesłanie scenariusza i po kilku zmianach przystał na propozycję twórców. Poniżej omawiany fragment filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=lHBmShA8P28

Zobacz również:  Zobaczcie, co Thor porabiał podczas wydarzeń Wojny Bohaterów

Film Zombieland skupiał sie na postaciach Columbusa (Jesse Eisenberg) i Tallahese (Woody Harrelson), którzy znaleźli sposób na przetrwanie w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie. Komedia osiągnęła przywoity wynik kasowy zarabiając niecałe 100 milionów dolarów przy budżecie 24 milionów dolarów. W 2013 roku Amazon próbował stworzyć serial oparty na świecie z filmowego pierwowzoru, lecz jego pilotażowy odcinek nie spotkał się ze zbytnio ciepłym przyjęciem, toteż pomysł porzucono.
 
Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?