Osobliwy dom Pani Peregrine – 3 nowe spoty!

20th Century Fox opublikował trzy nowe spoty nadchodzącego filmu Tima Burtona, Osobliwy dom Pani Peregrine z Evą Green w roli głównej. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=u3dHB8ByxmM

https://www.youtube.com/watch?v=iwdjCfUNEOc

https://www.youtube.com/watch?v=Wann5LwFwho

Osobliwy dom pani Peregrine powstał na podstawie bestsellerowej powieści Ransoma Riggisa. Film koncentruje się na 16-letnim Jacobie, który podążając za wskazówkami trafia na tajemniczą wyspę, na której odnajduje ruiny domu pani Peregrine. Podczas zwiedzania opuszczonych sypialń oraz korytarzy dochodzi do wniosku, że byli rezydenci posiadłości nie tyle byli osobliwi co posiadali niezwykłe moce. Niektórzy z nich wciąż mogą żyć.

Jak zapowiada reżyser Tim Burton Osobliwy dom pani Peregrine to mroczna wersja Mery Poppins. W obsadzie produkcji znaleźli się: Eva Green, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Terence Stamp, Kim Dickens, Rupert Everet oraz Judi Dench i Samuel L. Jackson.

Samuel L. Jacksonfot. Materiały prasowe

Premiera widowiska będzie mieć miejsce 30 września tego roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?