Obślizgły dusiciel – zobaczcie zwiastun zwariowanego horroru Jima Hoskinga

Hollywood może i jest zdominowany przez filmy o superbohaterach, ale na szczęście na świecie ostało się kilka produkcji, nad którymi prawdziwi miłośnicy kina mogą się wręcz delektować.

Taką właśnie smakowitą przekąską jest najnowszy film Jima Hoskinga pt. Oślizgły dusiciel. Ta pół komedia, pół horror miała swoją premierę na tegorocznym festiwalu w Sundance, a na ekrany amerykańskich kin wejdzie 7 października. Dzisiaj z kolei do sieci trafił zwariowany trailer tego filmu. Zwiastun znajdziecie poniżej, ale uwaga. Materiał ten zawiera ogromną ilość scen seksu, przemocy, dziwnych relacji między synem a ojcem oraz różowe stroje. Oglądacie na własną odpowiedzialność. 

https://www.youtube.com/watch?v=K4xweNlOxps

Zobacz również: Mascots – zobaczcie zwiastun nowej komedii Netflixa

Film opowiada o Big Braydenie (Sky Elobar), który pracuje ze swoim ojcem Big Ronniem (Michael St. Michael) oferując wycieczki po Los Angeles, których motywem przewodnim jest disco. Jednak gdy ponętna Janet (Elizabeth De Razzo) przychodzi do nich aby odbyć taką wycieczkę, rozpoczyna się prawdziwa rywalizacja pomiędzy ojcem a synem w celu zdobycia jej względów. Jakby tego było mało, jej przybycie zbiega się z pojawieniem się obślizgłego, zabójczego potwora, który kroczy po ulicach L.A., dusząc niewinnych przechodniów – tytułowy Oślizgły dusiciel. Zapowiada się naprawdę zwariowana przygoda filmowa.

oslizgly dusiciel plakat

Źródło: moviepilot.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?